Stačí mít sen a wifi
Vše, co potřebuješ, je velký SEN a dobrá WIFI. #InspiringZouz

Co můžeš získat?

Podílet se na trendy projektu

Pracovat pár hodin denně nebo se do toho opřít naplno. Nemusíš mít zkušenosti. Měj čas na to, co chceš dělat a kdy to chceš dělat.

Jedinečné tréninky

Online i offline. Skuteční lidé, za kterými jsou viditelné výsledky, pomohou posunout i tebe.

Začni dnes

Připoj se i ty a začni rovnou dnes – není čas ztrácet čas 🙂 Klikni zde a začni psát svůj příběh ve světě online byznysu.

Nesni svůj život, žij své sny

Představ si, že můžeš dělat cokoli chceš, v čase, kdy ty chceš. Představ si, že nemusíš prodávat svůj čas. Představ si, že můžeš ten čas strávit s rodinou, oblíbeným sportem nebo třeba lenošením.

Všichni rádi sníme, ale jak sny proměnit v realitu? Vykroč také ze své zóny komfortu a zjisti, že vše je možné!

Co když je možné skloubit péči o rodinu a zároveň mít plnohodnotné podnikání? Co když být vlastním šéfem znamená méně stresu, více svobody a lepší příjem? Co když je to přesně to pravé ořechové pro tvou seberealizaci? Co když je možné utéct ze zaměstnání nebo se do něj nevracet po mateřské a neprodávat tak svůj cenný čas někomu jinému?

Co dnes lidem chybí nejvíce?

Více času na sebe a rodinu
87%
Více peněz pro rodinu, na cestování, na koníčky
93%
Mít své zdraví více pod kontrolou
63%
Lépe vypadat, omladit se, zlepšit svou postavu
82%

Chceš se taky zúčastnit krátkého průzkumu?

Co byste chtěli udělat teď?

Zjistit ještě více informací

Poznat mě trochu víc

Pojďme se rovnou kontaktovat

Kdo jsem

Jsem čerstvá máma, která si chce život užívat se svou rodinou, přáteli, bavit se, mít čas sama na sebe, cestování a dobré jídlo. Proto jsem se už před nějakou dobou rozhodla budovat svůj online byznys, abych si i při několika málo hodinách práce denně mohla plnit své sny a …

Proč jsme začali budovat své online podnikání?

Vždycky jsem toužila pracovat na svém projektu, nicméně po škole mě život zavál do korporátu, což byla skvělá zkušenost a potvrzení toho, co v životě nechci. Online podnikání mi dává časovou svobodu, zajímavé příjmy a hlavně vše zvládám i s naším malým synkem.

Zuzana Endrychová

Online podnikání mi přináší solidní příjmy a zároveň volnost a čas na moje milované cestování 🙂 Však už v každém hotelu je wifi a na pláži mi fungují data, takže podnikání z pláže není jen snem. Pro mě je to dnes realita!

Regina Janotová

Svoboda pro mě vždy byla důležitá. Prošel jsem si prací pro korporát a vím, že to není nic, co by v mém životě mělo dlouhodobě smysl. Raději teď investuji čas do svého. Mám z toho radost, vrací se mi více energie a samozřejmě i příjem je mnohem zajímavější!

Honza Havel

Začlo to tím, že jsem chtěl mít své zdraví pod kontrolou. To se mi zde povedlo. Pak jsem zkoumal, jak to vše funguje a proč jsou tu tak milí lidé, až jsem pochopil kouzlo online podnikání!

Karel Špaček
Chci se taky přidat

Globální podnikání

otevřených trhů
54
klientů
1000000
léta zkušeností
33
celovětová ocenění
150

Chceš vědět více? Jsi zvědav, co dalšího děláme?

Psali o nás

Poslední novinky

5 pluginů, které vyladí vaše webovky k dokonalosti

  Chcete vyladit vaše webovky, aby vypadaly jako od profíka? Nechte se inspirovat těmito 5 vychytanými pluginy a vykouzlete další level vašich stránek 🙂 Kdo má web postavený na WordPressu, ten má jistě několik pluginů, aby jeho web vypadal co […]

Diplomka vs. E-book

  Zase jsou dvě ráno a dolaďuju, co se dá. Formátování obsahu se rozhodlo nespolupracovat, pdf konvertor mi ignoruje obrázky a snůšku nadávek, která se line od mých úst, už jsem dlouho nepoužívala. Dopisuju e-book. Svůj první e-book v životě […]

Selfiečka s dětmi

Jak na selfíčka s mimčem

  Facebook se hemží skvělými a vystylovanými fotkami maminek s dětmi. Nadšené, krásné, mladé, upravené maminky a s nimi fotogenické, usměvavé, čisťoučké dětičky. A vy si chcete udělat aspoň jednu normální fotku do rodinného alba a zdá se vám to […]

Projít všechny novinky

Propojme se online